Saltar apartados

Personal docent i investigador

 

COGNOMS I NOM PROFESSOR/PROFESSORA TELÈFON E-mail
Botella Guillén, Fco. Javier Associat 965903400, 2461 fbotella@ua.es
Echarri Iribarren, Víctor Titular d'Universitat 965903400, 2459 Victor.Echarri@ua.es
Ferrer Graciá, M. Jesús Titular d'Escola Univ. 965903400, 2582 MJ.Ferrer@ua.es
Galiano Garrigós, Antonio Ajudant Doctor 965903400, 2780 Antonio.Galiano@ua.es
García Alcocel, Eva M. Catedràtica d'Universitat 965903400, 2950 Eva.García@ua.es
González Avilés, Angel B. Contractat Doctor 965903400 Angelb@ua.es
Huesca Tortosa, Jose Antonio Associat 965903400, 2779 ja.huesca@ua.es
Louis Cereceda, Miguel Catedràtic d'Universitat 965903400, 1285 Miguel.Louis@ua.es
Pastor García, Santiago Associat 965903400, 2779 Santiago.Pastor@ua.es
Pérez Carramiñana, Carlos Associat 965903400, 2461 c.perez@ua.es
Pérez Millán, Isabel Associat 965903400 isabel.perez@ua.es
Prado Govea, Raúl Hugo Col.laborador 965903400, 2555 Raul.prado@ua.es
Ruiz Cáceres, Jose Angel Associat 965903400, 2461 ja_ruiz_caceres@ua.es
Saura Gómez, Pascual Ajudant Doctor 965903400, 2216 Pascual.Saura@ua.es
Sirvent Pérez, Cesar Daniel Associat 965903400, 2461 Sirvent@ua.es
Solbes Llorca, Joaquín Associat 965903400, 2459 Joaquin.Solbes@ua.es
Spairani Berrio, Silvia Ajudant Doctora 965903400, 2779 Silvia.Spairani@ua.es
Spairani Berrio, Yolanda Titular d'Escola Univ. 965903400, 2020 Yolanda.Spairani@ua.es

 

 

Departament de Construccions Arquitectòniques


Universitat d'Alacant
Carretera de Sant Vicent del Raspeig s/n
03690 Sant Vicent del Raspeig
Alacant (Spain)

Tel: (+34) 96 590 3400

Fax: (+34) 96 590 3464

Per a més informació: informacio@ua.es, i per a temes relacionats amb aquest servidor web: webmaster@ua.es

Carretera de Sant Vicent del Raspeig, s/n - 03690 Sant Vicent del Raspeig - Alacant - Tel.: 96 590 3400 - Fax: 96 590 3464